Przejdź do menu Przejdź do treści

Konferencja naukowa Koła Naukowego Politologów „Polityka i media w XXI wieku” – 14.05.2024

Szanowni Państwo,

W imieniu Opiekuna i Przewodniczącego Koła Naukowego Politologów działającego w IDSM  mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na konferencję naukową ,,Polityka i media w XXI wieku”.
W dzisiejszych czasach media nie bez powodu nazywane są czwartą władzą. Wydarzenia z dziedzin geopolityki, polityki krajowej, sondaże oraz opinie ekspertów; wszystkie te informacje obywatele czerpią z mediów. Wolne media to obecnie podstawa i gwarant demokracji. W dobie globalizacji media masowe, ale również social media odgrywają istotną rolę. Coraz częściej politycy oraz eksperci dzielą się swoimi opiniami i aktywnościami za pomocą Facebooka, Twittera a obecnie nawet Tik Toka.
Organizatorzy przygotowują konferencje, aby przedstawić wnikliwe analizy dotyczące obecności mediów w polityce i polityki w mediach. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o uzupełnienie  formularza.
Ważne terminy:
 • Termin nadsyłania abstraktów: 31 marca 2024 r. (włącznie)
 • Powiadomienie o przyjęciu/odrzuceniu propozycji referatu: 14 kwietnia 2024 r. (włącznie)
 • Pliki prezentacji: wideo lub slajdy prezentacji termin: 1 maja 2024 r. (włącznie)
 • Konferencja: 14 maja 2024 r.
Konferencja jest bezpłatna i przybierze formę stacjonarną. Organizatorzy konferencji nie pokrywają jednak kosztów podróży uczestników konferencji.
 Serdecznie zapraszamy!!!
Koło Naukowe Politologów IDSM